New Era RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New Era RPG

Un forum bazat pe Anime și RPG.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dor îmi e de codrul verde...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 7:57 pm

OOC:Până la urmă e prima abatere,așa că voi trece cu vederea,a doua oară se va pedepsi cu warn.
BIC:Auzisem Mungetsu.Ce naiba?
-Mungetsu?Nu se poate,eu sunt Hiro Mungetsu!
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
Lya
RPG Member
RPG Member
Lya


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Mutant

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:02 pm

Ce n-.Mă uit uimită la ce vedeau ochii mei.
-Ăăăm...
Sus In jos
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:07 pm

-Mneh...o fi doar o coincidenta.Nu as avea eu o ruda cu rochie neagra si cu sabie.
Da,facusem referire la acea uniforma larga a lor,era ciudata...arata fix ca o rochie.Stau acolo si ma uit spre ei,eram inalt si nu puteam reveni la pitica pana la urmatoarea evolutie.
Sus In jos
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:15 pm

Bine...un Hollow de 10 metri și cu rațiune stă în fața mea.
-Dacă ai rațiune...sigur ai și un trecut.Eu unul ți-am recunoscut puterea spirituală.Dar tu ți-ai amintit de mine?îi spun rânjind malefic
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:17 pm

-Aveam un frate,dar am auzit ca si el a murit dupa mine...nu prea cred ca el ar fi devenit un shinigami.Energia ta seamana cu a lui dar...
Ma uitam spre el,ceva ma facea sa cred ca e frate-miu dar o parte din mine refuza sa accept asta.Partea aceea care refuza era instinctul de hollow,care uneori prelua controlul asupra mea si ma facea sa ma comport nebuneste.
Sus In jos
Lya
RPG Member
RPG Member
Lya


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Mutant

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:18 pm

Ok...merg acasă..pe aici n-am ce face...Îmi iau ghiozdanu şi încep să merg.Mă opresc lângă ăla de 10 m.
-Băiete..la mărimea mâinilor..mă cam dezamăgeşti....
Sus In jos
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:22 pm

-Hei,Aizen.Recunoști poza asta?Vino mai aproape să te uiți.
Îi arătasem o poză din copilărie,poate singura pe care o aveam.Eram toți membrii familiei.Oh Doamne,și eram sigur că fratele meu a fost Shinigami...ironia sorții.
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
Lya
RPG Member
RPG Member
Lya


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Mutant

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:28 pm

Ok..se vede că aici nimeni nu mă întreabă de sănătate..dar oricum,sunt bine.Trec pe lângă ei şi încep să păşesc către casă.
Sus In jos
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:30 pm

Acea poza.....
Ma uit la el...se pare ca era adevarat.El chiar era frate-miu.STrebuia sa ma obisnuiesc cu asta si nu credeam ca o sa fie asa greu.
-Deci tu esti....Hiro
Sus In jos
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 8:43 pm

-Din fericire și nefericire,eu sunt.Acum trebuie să mă reîntorc în Soul Society,am lucruri de făcut.Ne mai vedem.
Intru în gigai-ul meu și deschid poarta Soukatsui,cu ajutorul unui prieten dintr-o unitate tehnologică.Plec de acolo,așteptând momentul în care voi începe antrenamentele.
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 9:00 pm

O garganta se deschise in spatele meu...se pare ca si eu tebuia sa plec inapoi in Hueco Mundo sa invat Cero si sa pot deveni Adjuchas.
-Succes.
Ii spun inainte sa paraseasca lumea asta...la fel ca mine.
Sus In jos
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 7:30 am

Toți membrii participanți la topic au plecat,topic închis.
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dor îmi e de codrul verde...   Dor îmi e de codrul verde... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Dor îmi e de codrul verde...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New Era RPG :: RPG World :: Universul RPG :: Imprejurimi :: Padure-
Mergi direct la: