New Era RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New Era RPG

Un forum bazat pe Anime și RPG.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ryu Arisato

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
VladX
RPG Member
RPG Member
VladX


Balanta Mistret
Mesaje : 22
Data de inscriere : 20/10/2013
Varsta : 28
Varsta : 18
Rasa : Hollow

Ryu Arisato Empty
MesajSubiect: Ryu Arisato   Ryu Arisato Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 7:07 pm

Nume si prenume:Ryu Arisato
Varsta:18 ani
Sex:Masculin
==========
Rasa:Mutant
*Divizia:
==========
Personalitate:Schimbatorare ca vremea.Predominant actioneaza dupa care gandeste,lucru care il pune in tot felul de situatii neplacute.Este calm in anumite momente iar cand devine serios devine calculat.In general e vorbaret cu exceptia momentelor in care e furios,mediteaza sau e pierdut in ganduri.
==========
Istorie (minim 5 randuri):Ryu a avut o copilarie,mai ghinionista.Familia sa era una de savanti care faceau experimente pentru inbunatatirea rasei umane.Baiatul lor a avut "norocul" de a fi ales pentru un experiment.Experimentul dorea sa ii permita unui om sa invoce arme la comanda,ceeand astfel arma suprema iar acestia doreau sa il transforme pe Ryu intr-o arma care ucide cu sange rece.De mic acesta a fost indoctrinat si invatat sa urmeze ordinele fara sa puna intrebari lasandu-si ratiunea in spate pana intr-o zi.Acesta era in timpul unui antrenament in care trebuia sa ucida o persoana nevinovatul acesta incepu sa il intrebe pe laborantul care era cu el de ce trebuie sa faca asta.Auzind toate acestea laborantul incerca sa ii injecteze un somnifer pentru a nu-l lasa sa faca ceva nesabuit.In acel moment Ryu vazu rosu iar urmatorul lucru pe care si-l aminti era persoana din fata lui strapunsa de sabii si securi.Din aceea zi baiatul isi recupera ratiunea si fugi din laborator dorind sa isi cladeasca o viata noua si sa lase trecutul in urma.Insa un lucru nu a abandonat,dorinta de a deveni arma suprema si de ai distruge pe cei care l-au adus in starea aceea.
==========
Familie:Akihiko Arisato-Tatal,Yukari Arisato-Mama
==========
Poza Personajului:
Spoiler:

Sus In jos
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

Ryu Arisato Empty
MesajSubiect: Re: Ryu Arisato   Ryu Arisato Icon_minitimeLun Oct 21, 2013 6:11 am

Totul e bine până aici.Pentru link,vorbește cu unul dintre admini(adică eu sau xAlien) să modifice pentru a adăuga link-ul.

~Acceptat~
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Ryu Arisato Empty
MesajSubiect: Re: Ryu Arisato   Ryu Arisato Icon_minitimeLun Oct 21, 2013 11:01 am

Topic redeschis pentru rezolvarea problemei.

Personajul tau este acesta?
Spoiler:
Sus In jos
VladX
RPG Member
RPG Member
VladX


Balanta Mistret
Mesaje : 22
Data de inscriere : 20/10/2013
Varsta : 28
Varsta : 18
Rasa : Hollow

Ryu Arisato Empty
MesajSubiect: Re: Ryu Arisato   Ryu Arisato Icon_minitimeLun Oct 21, 2013 11:27 am

Da,aceea e poza.
Sus In jos
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Ryu Arisato Empty
MesajSubiect: Re: Ryu Arisato   Ryu Arisato Icon_minitimeLun Oct 21, 2013 11:29 am

Problema a fost Rezolvata. Topic Inchis.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ryu Arisato Empty
MesajSubiect: Re: Ryu Arisato   Ryu Arisato Icon_minitime

Sus In jos
 
Ryu Arisato
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New Era RPG :: RPG World :: Universul RPG :: Aplicatii-
Mergi direct la: