New Era RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New Era RPG

Un forum bazat pe Anime și RPG.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [Comenzi]Alex Gracya

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Lya
RPG Member
RPG Member
Lya


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Mutant

[Comenzi]Alex Gracya Empty
MesajSubiect: [Comenzi]Alex Gracya   [Comenzi]Alex Gracya Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 11:35 am

Ajung în faţa fierăriei.O curte mare,curată,îngrijită,straniu..mă gândeam că o să găsesc fiere şi mai ştiu eu ce peste tot.Atraversez aceea curte şi întru în atelier,cum era de imaginat,trebuia să fie o dezordine totală..dar la fel,o curăţenie şi ordine de nedescris.Vâd la o masă,un bătrânel care făcea nişte schiţe...probabil pentru o armă.Mă apropii de el.
-Bună ziua,cred că voi sunteţi legendarul fierar,aş dorii să vă fac o comandă,mai precis,aş dorii o sabie magică,ştiţi voi,de alea care aruncă cu flăcări,apă,mai ştie domnu ce fac...şi ,ca să nu o port tot timpul cu mine în formă de sabie,crede-ţi că puteţi să adaugaţi cestiu eu ce şmecherie ca să devină o brăţară?
Sus In jos
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

[Comenzi]Alex Gracya Empty
MesajSubiect: Re: [Comenzi]Alex Gracya   [Comenzi]Alex Gracya Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 12:12 pm

Ma ocup eu.E freestyle deci nu cred ca sunt probleme in asa ceva.

-Sabia va va costa 60 de shingo iar cu transformarea in bratara 70.Sabia doar creeaza niste bile mici in numar de 10 care se indreapta spre adversar.Ele pot fi evitate.Tehnicile mai puternice trebuiesc antrenate.
Sus In jos
Lya
RPG Member
RPG Member
Lya


Mesaje : 46
Data de inscriere : 19/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Mutant

[Comenzi]Alex Gracya Empty
MesajSubiect: Re: [Comenzi]Alex Gracya   [Comenzi]Alex Gracya Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 12:16 pm

-E bine moşule...
Mă uit la el.Nuştiu la ce naiba îmi trebuie bilele..dar îmi e bugât că pot antrena tehnici diferite.
Sus In jos
Misterio
Administrator
Administrator
Misterio


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 19
Rasa : Shinigami

[Comenzi]Alex Gracya Empty
MesajSubiect: Re: [Comenzi]Alex Gracya   [Comenzi]Alex Gracya Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 3:14 pm

Item primit.Suma a fost extrasă.
Sus In jos
https://new-era-rpg.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





[Comenzi]Alex Gracya Empty
MesajSubiect: Re: [Comenzi]Alex Gracya   [Comenzi]Alex Gracya Icon_minitime

Sus In jos
 
[Comenzi]Alex Gracya
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alex Gracya
» [Tehnici]Alex Gracya
» Antrenamente Alex.
» Apartamentul lui Alex

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New Era RPG :: RPG World :: Universul RPG :: Orasul :: Fierar-
Mergi direct la: