New Era RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New Era RPG

Un forum bazat pe Anime și RPG.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Espada #0. Sosuke Aizen.

In jos 
AutorMesaj
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Espada #0. Sosuke Aizen. Empty
MesajSubiect: Espada #0. Sosuke Aizen.   Espada #0. Sosuke Aizen. Icon_minitimeLun Oct 21, 2013 11:54 am

Ajung in camera sefului Las Noches.Acesta spre uimirea lui ca eram deja un Vasto Lorde care trecuse de toate camerele se ridica din scaun,in ciuda varstei lui se misca repede.Scoate sigiliul aflat asupra Hougyoku si il foloseste asupra mea.Imi capat din nou infatisarea umana insa aveam gaura in piept.Observ ca din energie spirituala se formeaza o sabie lunga asemenea unei katane.O leg alaturi de cealalta sabie dupa care imi da un fel de pergament cu un sigiliu pentru hougyoku si o sabie mare pe care nu o puteam folosi in orice lupta.Ea putea sparge sigiliul in care se afla "regele" de drept.Acesta se transforma in praf si se lasa purtat de vantul care trecea pe acolo.Acum eu eram seful,misiunea mea era sa recuperez "regele".Avand uniforma de sef pe mine,deschid o garganta si ma indrept spre pamant.Acum puteam invata si tehnica de "gran rey cero". Acum aveam o abilitate innascuta castigata cu rangul de Espada,dar la mine fiind sef aceasta abilitate era evoluata.Eu puteam invoca pe langa Gillian ca espada obisnuiti puteam invoca Vasto Lorde.
Sus In jos
 
Espada #0. Sosuke Aizen.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aizen Sousuke
» =Tehnici= Aizen
» Ultimul pas spre evolutie,rangul de Espada.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New Era RPG :: RPG World :: Universul RPG :: Las Noches :: Castelul :: Nivel 0-
Mergi direct la: