New Era RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New Era RPG

Un forum bazat pe Anime și RPG.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Foamea de hollow.Un mic pas spre evolutie.

In jos 
AutorMesaj
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Foamea de hollow.Un mic pas spre evolutie. Empty
MesajSubiect: Foamea de hollow.Un mic pas spre evolutie.   Foamea de hollow.Un mic pas spre evolutie. Icon_minitimeSam Oct 19, 2013 1:08 pm

Ajung la nivelul 4 al Castelului din Las Noches,era un drum lung pana la Nivelul 0.Trebuia sa ma antrenez pentru a-mi face puterile mult mai bune si pentru a putea bate acei hollow din camere.Ma indrept cu pasi lenti,incercam sa ma uit la mine...acum eram doar un monstru dintr-un om de stiinta.Acum aratam ca o aratare,dar...ma simteam mai puternic.Cu toate astea nu imi puteam potoli foamea de hollow si de suflete...trebuia sa mananc.Intru in camera si observ ca acolo erau peste 200 de hollow,era prea frumos ca sa fie adevarat,aveam ce devora de acolo...puteam devora o gramada.Ma uit spre ei,nu aveau gandire,erau doar niste hollow idioti.Trist...dar adevarat,mai multa mancare pentru mine.Ma indrept repede si incep sa ii atac pe toti incepand sa ii mananc unul cate unul.Continui sa merg mancand hollow dar observ ca pe masura ce mancam unul aparea altul...sa fie o camera care creeaza hollow?Mancare nesfarsita!Si mai bine pentru mine.Continui si pe jos gasesc o sabie...cred ca a unui Shinigami prost care a incercat sa ajunga la Nivelul 0 si a fost doborat de hollow...trist.Iau sabia si incerc sa lovesc hollow mancandu-i,ajunsesem cam pe la 50 de hollow dar foamea tot nu imi era potolita.Vroiam mai mult,mult mai mult.Continuam sa mananc o gramada de hollow sperand ca odata si odata pot sa imi termin pofta asta de hollow.Am auzit de evolutiile hollow dar nu stiam la ce imi ajuta mie asta si ce trebuie sa evoluez.Tot ce faceam era sa mananc sa incerc sa observ cand ma pot satura.Hollow nici macar nu ripostau impotriva atacurilor mele.Se lasau mancati ca si cum nici macar nu ar fi fost suflete normale,oare erau niste monstri creeati de Seful Las Noches?Trebuia sa evoluez si sa ma antrenez pentru a ajunge la Nivelul 0 si pentru a afla tot ce trebuie sa fac.Ma duc,eram plictisit de mancat atatia hollow care nici macar nu ma atacau dar trebuia sa continui sa mananc...mancasem aproape 120 de hollow dar cine mai tinea socoteala?Mergeam la unul in mancam si plecam la urmatorul.Continui sa merg la fiecare in parte,insa observ ca in urma mea apareau 2 hollow in loc de 1.Se multiplicau cand murea unul.Din 1 deveneau 2 din 2 deveneau 4 si tot asa.Cand ajung la 150-160 observ ca puterea mea se mareste...incep sa cresc devenind de aproape 10 m inaltime.Foamea de Weak Hollow se oprise,dar acum imi era foame de alti Gillian...ma duceam sa mananc dar inainte vroiam sa ma antrenez Cero,tehnica specifica Gillian.Plec de acolo spre Hueco Mundo pentru a ma antrena pe acei copaci.
Sus In jos
 
Foamea de hollow.Un mic pas spre evolutie.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un alt pas spre alta evolutie.
» Ultimul pas spre evolutie,rangul de Espada.
» Vasto Lorde,inca putin spre rangul de Sef.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New Era RPG :: RPG World :: Universul RPG :: Las Noches :: Castelul :: Nivel 4-
Mergi direct la: