New Era RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New Era RPG

Un forum bazat pe Anime și RPG.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Un alt pas spre alta evolutie.

In jos 
AutorMesaj
.:[TeckXD]:.
Admin
Admin
.:[TeckXD]:.


Mesaje : 98
Data de inscriere : 15/10/2013
Varsta : 26
Rasa : Inner-Shinigami

Un alt pas spre alta evolutie. Empty
MesajSubiect: Un alt pas spre alta evolutie.   Un alt pas spre alta evolutie. Icon_minitimeDum Oct 20, 2013 4:41 pm

Ajung in camera plina de gillian,o camera mare unde nu se vedea sfarsitul.Acolo observ ca era acceasi chestie ca la Weak Hollows.Distrugeai 1 apareau 2.Eram obisnuit cu acest stil de camere si trebuia sa ma mai lupt cu inca altele de acest tip.Ma uitam in jur dupa care incep sa mananc din ce in ce mai multi hollows,era plictisitor fara sa ma lupt deloc.Incep sa mananc mai multi hollows dupa care obosesc si iau o pauza cand observ ca un cero trece pe langa mine,de unde oare a fi venit?In sfarsit..un hollow mai inteligent care stia sa foloseasca un Cero.Ma ridic si incep sa mai mananc alti hollow,ajunsesem pe la un numar de 50,era asa de frumos...eram aproape de o alta evolutie,un pas mare spre ajungerea la rangul de sef al hollows.Continui sa mananc,nu imi puteam potoli foamea,exact ca inainte.Se pare ca cand mi se potoleste foamea sunt pe cale de evolutia spre Ajucha.Dupa aia trebuia sa ma lupt cu Shinigami si sa bat alti adjuchas,era interesant...mai aveam Adjuchas,Vasto Lorde si dupa aia Espada.Fiind Espada No. #1 puteam deveni inlocuitorul si actualul Lider Espada.Continuam sa mananc,incet incet mi se potolea foamea dar asta nu insemna ca eram aproape de evolutie.Mancasem aproape 50 de hollow dar foamea era putin mai mica.Semn ca urmam sa evoluez,cat de frumos putea sa fie.Ajung la 99 de hollows mancati si observ ca foamea mea se potolise cat de cat.Mai mananc un hollow mai prapadit si observ ca forma mea se schimba si ca devin mult mai mic.Forma mea se schimba spre una mai pitica si capat o forma cam de tigru.Era interesant acum la ce forma aveam,aratam mult mai dragut.
Sus In jos
 
Un alt pas spre alta evolutie.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Foamea de hollow.Un mic pas spre evolutie.
» Ultimul pas spre evolutie,rangul de Espada.
» Vasto Lorde,inca putin spre rangul de Sef.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
New Era RPG :: RPG World :: Universul RPG :: Las Noches :: Castelul :: Nivel 3-
Mergi direct la: